Корона к лицу "Барселоне"

"Барселона" осчастливила забитый до отказа "Павельо Баррис Норд" и пополнила богатую клубную коллекцию трофе...
Ardını oxu...

UEFA Futzal Kuboku: 4 gün qaldı

"Kayrat" dörd il sonra Bakıya qalib gəlir ...
Ardını oxu...

Араз начинает Финал четырех с Барселоны

Сегодня прошла жеребьевка Финала четырех Кубка УЕФА по футзалу. ...
Ardını oxu...

Триумф Италии в Антверпене

Сборная Италии стартовала на ЕВРО-2014 по футзалу с поражения, что не помешало ей выиграть золото, а Россия прер...
Ardını oxu...

Легионер Фенера: Араз усиливается перед Кубком УЕФА и нет сомнений, что еще скажет свое слово
31.10.14 21:21

Украинский футзалист азербайджанского клуба «Фенер» Евгений Валенко рассказывает о своей команде, о конкурентах и легионерах.
Ardını oxu...
 
Peres: "Yığmadan dəvət gəlsə, cavabım hazırdı"
19.10.14 22:03


"Araz"ın yeni çalışdırıcısı "Futbol+"ə danışdı

Ardını oxu...
 
"Araz" uduza-uduza gedir
14.10.14 22:03


Həftəsonu futzal premyer-liqasında 3-cü turun oyunları keçirilib.

Ardını oxu...
 
Braziliyalı qaçdı, itirən biz olduq
11.10.14 22:40


Joze Alesio da Silvanın futzal yığmamızın və "Araz"ın baş məşqçisi postunu boş qoyub Qazaxıstana yollanması bir qədər gözlənilməz alındı.

Ardını oxu...
 
BANKLARARASI FUTZAL TURNİRİ «BBVB KUBOKU - PAYIZ 2014» YARIŞI DAVAM EDIR (YENİLƏNİB).
09.10.14 21:03

Ardını oxu...
 
"Araz" üçün daha bir şok
07.10.14 13:41


Futzal premyer-liqasında 2-ci tura yekun vurulub.

Ardını oxu...
 
“Araz”ın UEFA Kubokundakı oyunlarını vaxtı açıqlandı
28.10.14 16:26


Futzal üzrə UEFA Kubokunda ölkəmizi təmsil edən “Araz”ın elit-raunddakı oyunlarını başlama vaxtı müəyyənləşib.

Ardını oxu...
 
"Araz"da yeni baş məşqçi
15.10.14 21:19


Futzal üzrə Azərbaycan çempionu "Araz" bir müddət öncə Azərbaycanı tərk edən
Joze Alesioya əvəzləyici tapıb.

Ardını oxu...
 
Xaqani Məmmədov həvəskarlar liqasına klub buraxıb?
13.10.14 21:38


Onun iki tələbəsi "Məkan"da oynayır

Ardını oxu...
 
Хозяева названы
11.10.14 20:03


"Барселона", "Хрудим", "Кайрат" и "Спортинг" примут мини-турниры элитного раунда, жеребьевка которого пройдет 17 октября в Ньоне и будет транслироваться на UEFA.com.

Ardını oxu...
 
"Baku Yunayted" elit mərhələdə!
07.10.14 13:49


İngiltərə çempionu "Baku Yunayted" UEFA futzal kubokunun əsas mərhələsi çərçivəsində ikinci oyununu keçirib.

Ardını oxu...
 
"Fənər" Nehrəmlini kisəni açmağa vadar etdi
07.10.14 12:49


İlk turda "Fənər"ə uduzan "Xazar İslands" həmin oyunda qərəzli hakimlik üzündən yenildiyini bildirsə də, heyətə də əl gəzdirməyi lazım bilib.

Ardını oxu...
 
<< Başlamaq < Əvvəlki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Növbəti > Axırıncı >>

TURNİR CƏDVƏLİ

26.10.2014

 

 

 

17.10.2014

 

31.10.2014

 

 

 

 

 

 

25.10.2014

 

SON NƏTİCƏLƏR

6 TUR

Spartak - Khazar Travel  4:7

Binaqədi - Baku fire  1:4

Çevik – Yol  15:2

Xəmsə -   Abşeron  10:5

King - Neftçi-2  4:3

BEQOK – Yasamal  2:1

Qatar – Admiral  3:5

Standard - Sektor11  12:1

 

Taxirə salınmış oyunlar:

Yeni Yasamal - Qədimqala   6:1

King - Khazar Travel  4:2

Spartak - Çevik 2:3

6 TUR

AzerConnect - Nurgün 3:7

Təbriz - Metropoliten  6:1

Baku fire3 - Sədərək  3:9

Məkan – Qarabağ  1:3

Yeni Günəşli – İtaldizain  2:10

Azercell – Montin  5:5

Flexi Credi – Uğur  8:8


DINAMO zalında işıqların
sönməsi səbəbindən 

Zirvə - Flaqman   və         
Qafkaz - Young boys

oyunları taxirə salındı.

 

4 TUR

QARABAĞ VET. -- FENER FK   0:13
ARAZ  - EKOL  5:3
NEFTÇİ  - KHAZAR ISLANDS   2:5

6 TUR

Ağdam  - Xudafərin   4:7

Vətən - Kərki 6:14

Zənqilan - Batmen Montin  1:9

VebTek - Rabitə  7:9

Şahdağ – Neftçi  14:5

Disput - TimSport  6:5

Amrahbank – Barsamaniya  3:3

Ulduz - Bank BTB  1:12

Baku Fire2 – FKİT  0:8

 

Bolluq -   Titan  1:1

NÖVBƏTİ OYUNLAR

6 TUR

25.10
saat
17.00   ÇEVİK-YOL
18.00   YENİ YASAMAL-QƏDİMQALA
19.00   XƏMSƏ-ABŞERON
20.00   BEQOC-YASAMAL
21.00   KİNQ-NEFTÇİ-2
22.00   STANDARD-SEKTOR 11
23.00   QATAR-ADMİRAL

26.10 saat
13.00   SPARTAK-XƏZƏR TRAVEL
14.00   BİNEQƏDİ-BAKU FİRE

Oyunlar ABU ARENA-da olacaq.

7 TUR

31.10.
saat
19.30  Metropoliten-Azerconnect
20.30  Nurgün-Yeni Guneşli
21.30  Italdizain-Flexicredi
22.30  Zirvə-Qafkaz

01.11.
saat
18.00  Montin-Məkan
19.00  Uğur-Azercell
20.00  Flaqman-Təbriz
21.00  Sədərək-Younq boys
22.00  Qarabağ-Baku fire

 

02.11.
saat
22
.00  Zirvə - Flaqman
(taxirə salınmış oyun)

 

03.11.
saat
22
.00  Qafkaz - Young boys
(taxirə salınmış oyun)

NÖVBƏTİ TUR  
06-07.11.2014


KHAZAR ISLANDS  - QARABAĞ
EKOL - FENER FK
NEFTÇİ - ARAZ.

7 TUR

02.11.
saat.
13.00  Ulduz-Baku fire
14.00  Neftçi-Amrahbank
15.00  Bank BTB -Barsamaniya
16.00  Montin-Şahdağ
17.00  Titan-Zəngilan
18.00  Timsport-Vebtek
19.00  Rabitə-Ağdam
20.00  FkIT-Disput
21.00  Kərki-Bolluq

TOPAZ PREMYERLIQA XƏBƏRLƏRİ

BOMBARDİRLƏR

Birinci Liqa

26.10.2014

 

SEYMUR BABAYEV
(STANDARD)    --  20 top

SAMİR ƏMİROV  
(BİNƏQƏDİ)    -- 16 top

ASIM BEXTIYAROV
(ADMIRAL) -- 16 top

 


İkinci Liqa

29.10.2014

ANAR AĞAYEV  
(KƏRKİ)    -- 25 top

CƏFƏR CƏFƏROV  
(KƏRKİ)    -- 20 top

RÜFƏT HÜSEYNOV 
(AMRAHBANK)    --19 top

 

Həvəskarlar Liqası

29.10.2014

ZAUR ABDULLAYEV  
(NURGÜN)    -- 20 top

CAVID RƏCƏBOV  
(MONTİN)    -- 16 top

 

Yüksək Liqa

 

 



 

 




 

Video

Fotoqalereya

By A Web Design

Video


time2online Joomla Extensions: Simple Video Flash Player Module
Bütün Müəllif hüquqları © 2014 Futsal üçün Qorunur.
Joomla! və tərcüməsi Joomlaz! GNU/GPL lisenziya altında ücretsiz bir proqramdır.